Yeni Evli Çiftlerin Yatırım Tercihleri

Çiçeği burnunda, birbirleriyle yakın arkadaş 2 çiftimiz Levent&Güneş ve Ömer&Merve ile tanışın! Bu iki çiftimiz de tatlı telaş düğün heyecanından sonra mutlu mesut yuvalarını kurarlar. Malum, düğün dernek demek bol bol altın demek… Peki, bu altınları ne yapmalı, nasıl değerlendirmeli?

Çiftlerimizden Levent ve Güneş, onlara hediye gelen altınları son model bir araba almak için kullanmaya karar verirler… Ömer ile Merve ise, bu mutlu günlerinde topladıkları altınlar ile daha kalıcı bir yatırım yapmayı planlarlar ve Yeşil Vadi Arsa Ofisi’nden arsa almaya karar verirler. Bu durum Merve’nin pek hoşuna gitmese de Ömer, doğru bir karar verdiklerini söyler ve Merve’nin kendine güvenip, bu konuda sabırlı olmasını ister…

Levent ile Güneş’in yatırımı olan araba gün geçtikçe eskiyip, değer kaybederken, Ömer ile Merve’nin arsa yatırımı gün geçtikçe değer kazanmaktadır. Arsa yatırımının geleceğin karlı yatırım araçlarından biri olduğunu öngören Ömer’in bu kararı ve Merve’den sabırlı olmasını beklemesi sayesinde kazançlarının zaman içinde katlandığını gören Merve de eşine, kendine geleceğe umutla bakmasını sağladığı ve yatırımı ile güzel bir ailenin temelleri için gerekli olan birikimlerini oluşturdukları için teşekkür eder.

Güzel bir gelecek için siz de Yeşil Vadi Arsa Ofisine gelin,Yatırımınızla geleceğinizi garantileyin!

Dededen Toruna Geçen Gelecek

Herkese Merhaba! Bu hikayemiz, Hasan Dedemizin hikayesi…

Hasan Dede bir gün Yeşil Vadi Arsa Ofislerimizden birinin yolunu tutar. Kendisini güler yüzle karşılayan ekip arkadaşlarımız, Hasan Dedemizin derdini dinlemeye başlar… Hasan Dedemiz, torunu Osman’ın geleceği için bir yatırım yapmak istermiş. Güvenilir bir yatırımın adresi olduğunu bildiğinden, ofisimize gelip arsa danışmanlarımızdan ve yatırım uzmanlarımızdan yardım almak istemiş. Yeşil Vadi Arsa Ofisi satış danışmanlarımız da Hasan Dedemize ihtiyacı doğrultusunda en güzel arsamızı verir…

Hasan Dedemizin bu yatırımının üzerinden yıllar geçer ve Hasan Dedemizin bir zamanlar çok başarılı bir öğrencilik hayatı olan torunu Osman da bu sürede büyür ve çalışmaya başlar, ancak hayat bu, Osman çalışma koşullarından hiç memnun değildir ve kara kara ne yapacağını düşünmeye başlar…

Aklına dedesinin onun için aldığı arsa gelir ve o da Yeşil Vadi Arsa Ofisi‘nin yolunu tutar. Yeşil Vadi Ofisinin uzman ekibi Hasan Dedenin almış olduğu bu arsa için bir değerleme yapar ve Osman, arsa yatırımını nakite çevirir. Daha sonra bu parayla kendi işini kurar. Osman artık, Hasan Dedemiz ve Yeşil Vadi Arsa Ofisimiz sayesinde kendi işinin patronudur!

Sizde karlı bir yatırım yapmak istiyorsanız Yeşil Vadi Arsa Ofisine gelin! Yatırımınıza değer katın!

Geleceğini Kendi İnşa Eden Adam

Selim adlı arkadaşımız yıllarca çalışmış, belli bir birikim elde etmiştir. Fakat onunla ne yapacağını bilemez. Kara kara kazandıklarıyla ne yapacağını düşünürken bir ara kazancını karlı bir yatırım aracı olan ‘arsa’yla değerlendirmek ister ama arsa yatırımcılarına güvenemediği için bu kararını ertelemek zorunda kalır. Zira, işin ucunda paradan olup geleceği riske atmak vardır… Selim böyle düşünedururken bir gün arkadaşına eşlik etmek adına, güvenilir yatırımın karlı adresi Yeşil Vadi Arsa Ofisleri’mizden birine uğrar.

Ofisimizde Selim’in arkadaşıyla ilgiyle alakadar olan patronumuz Rafet Bey, Selim’in kendisini dikkatle dinlediğini fark eder. Konuşmasını bitirdikten sonra Selim’e döner ve Selim’i arsanın kazançlarına, güvenilirliliğine, risksizliğine dair uzun uzadıya bilgilendirir. Parasını boşa harcamayıp sağlam bir gelecek kurması için birikimini arsaya yatırmasını teklif eder. Selim arkadaşımız, kafasındaki tüm sorulara yanıt bulunca ve Rafet Bey’den dinledikleri kendisine mantıklı gelince öneriyi kabul eder ve kazandıklarını arsaya yatırır.

10 yıl önce gerçekleşen bu hikayede Selim birikimleriye Kalpaklı’dan kendisine 50.000 TL’ye 400 m2lik  bir arsa satın alır. Çalışmaya ve hayatını sürdürmeye devam eden Selim, 10 yıl sonra satın aldığı arsayı 450.000 TL’ye satarak birikiminin karşılığını kat kat fazlasıyla alıp, bu parayla yeni bir ev almış, düğününü yapmış ve balayına gitmiştir. Balayı dönüşünde ise hem Rafet Bey’e teşekkür etmek hem de yeni bir arsaya yatırım yapmak için tekrar Yeşil Vadi Ofisi’mize doğru yola koyulmuştur…

Siz de emeklerinizin karşılığını fazlasıyla almak için Yeşil Vadi Ofisi’ne uğrayın, kendiniz ve sevdikleriniz için sağlam bir gelecek yaratın!

Türkiye’de Kurulan Sağlam Gelecek

Almanya’da doğup büyüyen Mustafa 9 yıl önce İstanbul’a gelir. Buraya hem gezmek hem de yatırım yapmak maksadıyla gelen Mustafa, uzun süre bu konu üzerine düşünür ve en sağlam yatırımın arsa olacağına karar verir. Tabii iş burada bitmez… İşin içinde güven meselesi de vardır… Kime, neye güvenecek de bin bir emekle elde ettiği birikimleri arsaya yatıracak? Neyse ki daha öncesinde arsa almış bir akrabası onu Yeşil Vadi Arsa Ofislerimizden birine getirir.

Mustafa, patronumuz Cihan Bey ile arsa hakkında derin bir muhabbete girer. Arsanın neden en karlı ve güvenilir yatırım aracı olduğu, sağlam bir gelecek kurmak ve birikimlerinin arsa yatırımı sayesinde nasıl katlanacağı konusunda ayrıntılarıyla bilgilendirilir. Sonunda 30.000 Euro’ya arsa satın alır, fakat uzun yıllar bekleyemeyeceğinden pişman olup vazgeçmeyi düşünür. Cihan Bey, arsaya çok güvendiğinden Mustafa’ya 1 yıl sonrası için %40 kâr vadeder. Mustafa iki yıl sonra Almanya’dan geri geldiğinde arsasına bir müteahhit talip olur. Ve Mustafa’ya arsası karşılığında 8 adet daire ve 1 adet dükkan verir.

Bir arsayla bu kadar gayrimenkule sahip olmasını şaşkınlık içinde karşılayan Mustafa, Türkiye’de yaşamaya karar verir. Müteahhitten aldığı dükkanı işletir, evlerden aldığı kiralardan birikim yapar ve yeni arsalara yatırım yapmak için için Yeşil Vadi Ofisi’nin yolunu tutar.

Siz de güvenilir ve karlı bir yatırım için Yeşil Vadi Ofisi’ne uğrayın, birikimlerinizi katlayıp hayalinizdeki geleceğin kapılarını aralayın!

Hemen Ara

brazzerz
WhatsApp