Yeşil Vadi’ye Almanya’da Yoğun İlgi

Yeşil Vadi Arsa Ofisi 08 – 10 Şubat 2019 tarihleri arasında Almanya Düsseldorf’ta düzenlenen Evim Türkiye Fuarı’na katıldı.

T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın desteğiyle düzenlenen fuara Almanya’da yaşayan Türk vatandaşlarının yoğun katılımı gözlendi.

Bugüne kadar Almanya başta olmak üzere birçok Avrupa ülkesindeki vatandaşlarımıza arsa satışı gerçekleştiren Yeşil Vadi Arsa Ofisi fuarda yoğun ilgi gördü

Konuyla ilgili açıklama yapan Yeşil Vadi Arsa Ofisi Yönetim Kurulu Başkanı Rafet Orhan bugüne kadar gerek Almanya’da gerekse vatandaşlarımızın yaşadığı Avrupa ülkelerinde pazarlama faaliyeti yürüttüklerini ve birçok vatandaşımızı Türkiye’den arsa sahibi yaptıklarını belirtti. Orhan arsa sahibi olan vatandaşlarımızın yatırımlarının günden güne değerlenmesi ile çok mutlu olduklarını ve Yeşil Vadi Arsa Ofisi’ni çevrelerine şiddetle tavsiye ettiklerini dile getirdi. Şu an yoğun olarak Trakya Bölgesi’nde  faaliyet gösterdiklerini belirten Orhan kısa bir zaman içerisinde Türkiye’nin birçok bölgesinde faaliyetlerini genişleteceklerini gerek Türkiye’de gerekse yurtdışında yaşayan vatandaşlarımıza en kazançlı arsa projelerini sunmaya devam edeceklerini söyledi.