Yeşil Vadi Arsa Ofisinin En Önemli Farkları

20 Yıllık Tecrübe

Yeşil Vadi Arsa Ofisi olarak, 1999’dan bu yana sürdürdüğümüz dürüst hizmet anlayışı, müşterilerimizin yatırım yapma planları için gösterdiğimiz titizlik ve yarının gelecek vadeden yatırımlarını bulma konusunda attığımız isabetli adımlarla, emlak ve gayrimenkul sektörünün aranan isimlerinden biri haline geldik. Bu zamana kadar oluşturmuş olduğumuz tecrübemizle her geçen gün daha fazla hayata dokunmak ve daha fazla gelecek hayalini gerçeğe dönüştürmek için canla başla çalışmaya devam ediyoruz.

Müşterilerimize sunduğumuz bölgeleri uzun süren araştırmalar sonucu, bölge belediyeleri, şehir planlamacıları ve yatırım uzmanları yardımıyla büyük bir titizlikle seçiyoruz. Hem aldığı arsa üzerine hemen ev yaparak oturmak isteyenler, hem de arsasını uzun vadeli yatırım aracı olarak kullanmayı planlayan müşterilerimizin çıkarları için en doğru arsa seçimlerini yapıyoruz. Yeşil Vadi Arsa Ofisi olarak faizsiz, kefilsiz ve banka işlemleri olmadan imarlı ve ifrazlı arsalarımız için hemen tapu teslim etme yöntemiyle çalışmaktayız.

Hepsi Tapulu-İmarlı İfrazlı Arsalar

Faizsiz Taksit İmkanı

Yeşil Vadi Arsa Ofisi ile yapacağınız yatırımlarınızı birikimlerinize göre şekillendirebilmeniz adına sizlere taksit imkanı sunarak, birikimlerinizi rahatça kazanca dönüştürmenize yardımcı oluyoruz.

Sektörde yerleşmiş birçok ezber bozan bakış açımızla “Arsa”yı temel yatırım araçlarından biri haline getirmeyi hedeflememizin yanı sıra, inşaat sektöründe de “Yenileşimci” düşüncemizle yeni bir soluk olma yolunda hızla ilerlemekteyiz. Tüm arsalarımız; bölge belediyeleri, şehir planlamacıları ve profesyonel yatırım uzmanlarının hazırladığı tüm planların tamamlanmasının ardından satılmakta ve arsa alan müşterilerimize arsalarını diledikleri zaman yüksek getirilerle satabilmeleri için destek vermekteyiz.

Türkiye’nin Tek Kurumsal Arsa Ofisi

"0" Müşteri Şikayeti

Aldığınız arsaların belediye, tapu ve kadastro bilgilerinin teyitlerini gönül rahatlığıyla tüm resmi kurumlardan yapabilir, güvenilir hizmet anlayışımızın en önemli ilkemiz olduğuna şahit olabilirsiniz.

Hemen Ara

brazzerz
WhatsApp