YEŞİL VADİ ARSA OFİSİ’NDEN DÜSSELDORF ÇIKARMASI


Yeşil Vadi Arsa Ofisi 08 – 10 Şubat 2019 tarihleri arasında Almanya Düsseldorf’ta düzenlenecek Evim Türkiye Fuarı’na katılacak.

T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın desteğiyle düzenlenen fuara Almanya’da yaşayan Türk vatandaşlarının yoğun katılımı bekleniyor.
Bugüne kadar Almanya başta olmak üzere birçok Avrupa ülkesindeki vatandaşlarımıza arsa satışı gerçekleştiren Yeşil Vadi Arsa Ofisi’nin fuarda yoğun ilgi görmesi bekleniyor.

Konuyla ilgili açıklama yapan Yeşil Vadi Arsa Ofisi Yönetim Kurulu Başkanı Rafet Orhan bugüne kadar gerek Almanya’da gerekse vatandaşlarımızın yaşadığı Avrupa ülkelerinde pazarlama faaliyeti yürüttüklerini ve birçok vatandaşımızı Türkiye’den arsa sahibi yaptıklarını belirtti. Orhan arsa sahibi olan vatandaşlarımızın yatırımlarının günden güne değerlenmesi ile çok mutlu olduklarını ve Yeşil Vadi Arsa Ofisi’ni çevrelerine şiddetle tavsiye ettiklerini dile getirdi. Şu an yoğun olarak Trakya Bölgesi’nde faaliyet gösterdiklerini belirten Orhan kısa bir zaman içerisinde Türkiye’nin birçok bölgesinde faaliyetlerini genişleteceklerini gerek Türkiye’de gerekse yurtdışında yaşayan vatandaşlarımıza en kazançlı arsa projelerini sunmaya devam edeceklerini söyledi.
Almanya’da yaşayan Türk vatandaşlarımızla buluşacak olmaktan dolayı çok mutlu olduğunu dile getiren Orhan, Türkiye’deki arsa yatırımının tüm ipuçları ve her türlü bilgi için vatandaşlarımızı fuardaki stantlarına beklediklerini belirtti.