Güvenli Arsa Yatırımı

Yatırımda Yeni Devrim “Arsa Alımı”

Güvenli Arsa Yatırımı

2019- 2020 Trend Yatırım Modeli “Arsa

Her bireyin geleceği için yaptığı birikimlere “geleceğe yatırım” denir. Geleceğine yatırım yapmak isteyen bireyler otomobil, ev, arsa yatırımı, maden ya da döviz, bono vs. gibi seçenekleri değerlendirirler.  Dönemin ekonomik koşulları göz önüne alındığında bir otomobil almak için, iki otomobil ücreti ödemek gerekir. Bir ev almak istendiğinde ise o evin yatırımcıya geri dönüşü kira geliri üzerinden hesaplandığında ortalamada 20 senedir. Döviz anlık nakite dönme kolaylığı ile birlikte ekonomik ve siyasi dalgalanmalardan en hızlı etkilenen yatırım aracıdır. En çok tercih edilen bu 3 yatırımı değerlendirdikten sonra geriye risksiz, garanti ve rakiplerine göre orta vadede en çok kazandıran tek yatırım var. O da Arsa!

Arsa Yatırımı bilinenin aksine sadece milyon dolarların döndüğü, yüklü paralar ile alınabilen bir yatırım aracı değil, kenarda birikimi ve düzenli geliri olan tüm bireylerin değerlendirebileceği bir yatırım aracı. Burada yatırımcının aklına takılan tek bir soru var; doğru arsayı nasıl bulabilirim?

Maalesef ki geçmişte henüz teknoloji bu kadar gelişmediği ve sektörel bazda kontrol sağlanmadığı için birçok arsa yatırımcısı mağdur olmuş ve deyim yerindeyse yoğurdu üfleyerek yiyecek konuma gelmiş. Sektördeki bu kara lekeyi ortadan kaldırmak üzere 20 yıl önce 1999 yılında yola çıkan Türkiye’nin tek kurumsal arsa ofisi Yeşil Vadi olarak bugün bu işi resmi, istikrarlı, eksiksiz ve 0 müşteri şikayeti hedefi ile yapmanın gururunu yaşıyoruz.

Yatırımcılarımızı önce bilgilendiriyor, danışmanlık ediyor en son arsaları ile buluşturuyoruz. 20 yılda 17.000 kişinin üzerinde yatırımcıyı kazandırmak ve hala ilk günkü samimiyet ile karşılamayı kendimize misyon edindiğimizden dolayı bugün satışlarımıza baktığımızda %85 müşteri referansı ile oluştuğunu görüyoruz. Bu yatırımcılarımızın memnuniyetinin en büyük göstergesi!

Gerek yurtdışından gerekse Türkiye’den yatırımcılara sunmuş olduğumuz projeler ile ilgili gösterilen yoğun talep ve geri dönüşler bizleri çok mutlu etmekte ve ilerlediğimiz yolda sağlam adımlar atmamızda bize en güçlü desteği sağlamaktadır.

20 yıllık tecrübemize dayanarak şunu çok rahat söyleyebiliriz ki; inandığımız, savunduğumuz ve savunmaya devam edeceğimiz en kazançlı yatırım ARSA’dır. Başınız ağrımadan, risk taşımadan sadece yatırımınıza zaman vererek, sabır ederek birikimlerinizi en kârlı şekilde değerlendirebilirsiniz. Bu yolda sizlere “bizden alışveriş yapın ya da yapmayın”   arsa yatırımı yapmadan önce püf noktalar ve detaylar hakkında ücretsiz danışmanlık vermekten onur duyarız. Gönül rahatlığı ile sosyal medya adreslerimizden, websitemizden veya telefonlarımızdan bize haftanın 7 günü ulaşabilirsiniz.

Tüm bunların ışığı altında siz değerli takipçilerimiz için birçok yatırım aracı içerisinde neden arsayı değerlendirmelisiniz ve doğru arsa yatırımı nasıl yapılır ile ilgili kısa maddeler halinde hazırladığımız bilgilendirmemize göz atın.

Neden Arsa Yatırımı Yapılmalıdır?

Gelişen ekonomik şartlar ve ülke dinamikleri ile birlikte yatırımcıların birçoğu rotasını arsa yatırımına çeviriyor. Arsa Yatırımının en doğru ve güvenilir aracı olmasının birden fazla sebebi var. Arsa yatırımının kazançlı, risksiz, güvenilir ve doğru bir yatırım aracı olmasın temel nedenleri aşağıdaki gibidir;

  • Yenisi üretilemeyen bir yatırım aracıdır.
  • Doğru yere yatırım yapıldığında ortalama 5 yıl içerisinde en az %100 kazanç sağlamaktadır.
  • En sağlam ve risksiz yatırım aracıdır. Tek gerekliliği sabır etmektir.
  • Doğru yerden alındığında orta vadede kazanan her zaman alıcının kendisidir.

Doğru Arsa Yatırımı Nasıl Yapılır?

Birikimlerinizi kazançla ve güvenle arttırmak istiyorsanız doğru ve güvenilir bir arsa yatırımı yapmanız gerekir. Sağlam ve risksiz bir gelecek için doğru arsa yatırımının en önemli 4 adımı şu şekildedir;

  • Kurumsal Firmalar: Arsanız ile ilgili bir sorun yaşadığınızda ya da geri satma ihtiyacı hissettiğinizde karşınızda muhatap bulabilmeniz için yatırımı doğru aracılar üzerinden yapın.
  • Göç Alan Bölgelere Yatırım: İmar planı tamamlanmış, parselasyonu yapılmış, sanayisi, üniversitesi olan, göç alımına etken faktörlere sahip yerlerden yatırım yapmaya özen gösterin.
  • Resmi Kurumlardan Teyit Alın: Resmi teyitlerini resmi kurumlardan yapabileceğiniz yatırım aracı olan arsa vasıflı yerler alın. Belediye’den imarını, ifrazını, inşaat yapılabilirliğini ve tek tapulu olup olmadığını sorgulayın, Tapu ve Kadastro’dan bir memur tutup yerinizi ölçtürün.
  • Tapu Teslimi: Tapunuzu yatırımı yapmış olduğunuz kişi-kurumlardan almadan ödemenizi kesinlikle gerçekleştirmeyin.

Bugünün Türkiye’sinde sektöründe “Türkiye’nin Tek Kurumsal Arsa Ofisi” olarak bilinen Yeşil Vadi’ye uğrayarak birikimlerinizi kazançlı yatırımlara dönüştürüp geleceğinizi inşa edebilirsiniz. Sizde 444 27 72 numaralı telefondan, info@yesilvadiarsaofisi.com.tr mail adresinden veya aşağıda bulunan sosyal medya hesaplarımızdan bizlere ulaşarak bilgi alabilir, geleceğinize yatırımınızı güvenilir bir şekilde yapabilirsiniz.

Facebook: yesilvadiarsaofisi

Twitter: yesilvadiarsa

Instagram: yesilvadiarsa