KASIM 2019 BÜLTENİ

Saygıdeğer Yatırımcılar;

İnanıyorum ki pek çok kişi arsa yatırımı yapmak istiyor fakat soru işaretleri nedeniyle temkinli duruyor. Bu nedenle arsa yatırımına dair birçok püf noktaya erişebileceğiniz, sektörel yenilikler ve en önemlisi bizden haberler ile kasım bülteninden hepinize selamlarımı iletiyorum.

2019 sonuna yaklaşırken sene başında arsa yatırımı yapmayı düşünüp hala düşüncesini eyleme geçirmemiş olan okuyucularımıza zamanın su misali akıp gittiğini hatırlatmak isterim

Bültenimiz aracılığı ile Yeşil Vadi ailesini takip eden, bizden alışveriş yapan, yapmayan tüm yatırımcı arkadaşlarıma sevgi ve saygılarımı sunuyor, hayırlı ve bereketli bir yaşam diliyorum.

Saygı ve Sevgilerimle…

Rafet ORHAN / Yönetim Kurulu Başkanı

YEŞİL VADİ ARSA OFİSİ & TÜRK KIZILAYI

 

Yönetim Kurulu Başkanımız Sn. Rafet Orhan’ın aynı zamanda Küçükçekmece Kızılay Başkanı olması dolayısıyla tüm Yeşil Vadi Arsa Ofisi çalışanları olarak Türk Kızılay’ının yaptığı onur verici işlere çok daha yakından şahit olma fırsatı bulduk. Ekipçe Türk Kızılayı Küçükçekmece Şubesi Gönüllüsü
olmaktan ve mesai saatlerimiz dışında bu Hilalin altında görev almaktan şeref duyuyoruz.

DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZDEN
ZEYNEP ÜSTÜN’ÜN
YEŞİL VADİ ARSA OFİSİNE UZANAN YOLCULUĞU

BAŞ-ARI KADIN PLATFORMU
4. BÜYÜK TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİ

Mart ayından bugüne pek çok atöyle çalışması ve etkinlikler gerçekleştiren Baş-Arı Kadın Platformu her ayın son cumartesi gerçekleştirdiği büyük toplantısını 4. kez büyük katılım ile Yeşil Vadi Arsa Ofisi Genel Merkezinde gerçekleştirildi. Platformda aktif olarak yer alan ve emekleri sonucunda gelir elde etmeye hak kazanmış kurucu üyeler bu toplantıda Baş-Arı Kadın Platformu Başkanı Sn. Nurgül Uysal tarafından ödül takdim töreni ile ödüllendirildi. Kişisel gelişim ve proje tanıtımı gibi pek çok içeriği barındıran toplantı katılımcılar için oldukça verimli geçti.

Siz de platformumuza katılarak, kendinizi geliştirirken gelirinizi de yükseltmek istiyorsanız lütfen bizimle iletişime geçin.

0554 734 5626

OFİSİMİZE GELEMEYEN MÜŞTERİLERİMİZİN
ZİYARETLERİNE GİTTİK

Bizimle tanışmak isteyen, projelerimiz hakkında detaylı bilgi almak isteyen fakat
bir türlü ofislerimize gelemeyen ve görüşmek için talep oluşturan müşterilerimizin
ziyaretlerine gittik. Oldukça verimli geçen görüşmelerimizde mevcut programımızı
müşterilerimizin istekleri doğrultusunda oluşturduk. Projelerimiz hakkında
istişarelerde bulunduk

SİZ GELEMİYORSANIZ TALEP OLUŞTURUN
BİZ SİZİ ZİYARETE GELELİM!

0554 734 5626

KIRKLARELİ MERKEZ 8. ETAP PROJEMİZDE ARALIK SONUNA KADAR
ÖZEL DÜŞÜK PEŞİNAT UZUN TAKSİT İMKANI İLE
ARSA SAHİBİ OLMANIN TAM ZAMANI.!

Ücretsiz servislerimiz ile yerlerimizi görmek ve proje
hakkında bilgi almak için bize hemen ulaşın.

0554 734 5626


EMLAK VERGİSİ 2.TAKSİT ÖDEMELERİ BAŞLADI.!

Tapu kayıtlarında kendi adına konut, arsa, arazi ve bina gibi taşınmaza sahip olan herkesin ödemekle yükümlü olduğu emlak vergisi taksitlerin ikincisi için
son tarih 30.11.2019

İlgili belediyelerin web sitelerinde e-belediye’den verginizi kredi kartı ile kolayca ödeyebilirsiniz.

Soracağınız her hangi bir soru olursa 444 27 72 destek hattımızdan size yardımcı olabiliriz.

FİLM

Cep Herkülü Naim Süleymanoğlu

Özer Feyzioğlu

Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu, ülkemiz ve dünya spor tarihine adını altın harflerle yazdıran efsanevi halterci Naim Süleymanoğlu’nun hayat hikayesini konu ediyor. İlk Dünya Rekoru’na imza attığında 15 yaşında olan, spor kariyerine 7 Dünya Rekoru,üç farklı olimpiyatta kazandığı 3 Olimpiyat Altın Madalya, 6 Avrupa Şampiyonluğu ile 7 tane Dünya Şampiyonluğu ve daha nice başarılar sığdıran Naim Süleymanoğlu’nun hayatının anlatıldığı filmde, Süleymanoğlu’na Hayat Van Eck hayat veriyor.

”Zaman öldürmek en pahalı harcamadır.”

-Balzac