,

Haziran Bülteni 2019

Saygıdeğer Yatırımcılar;

      Yeşil Vadi Arsa Ofisi olarak sektörde 20. Yılımızı doldurmuş olmanın mutluluğunu sizler ile bu platformda paylaşıyor olmak bizler için oldukça gurur verici. 20 Yıl boyunca ilk gün belirlediğimiz kırmızı çizgimizden ayrılmadan, prensiplerimizden asla taviz vermeden bugün bu çatı altında her geçen gün büyüyen, gelişen Yeşil Vadi ailemiz ile siz değerli yatırımcılarımıza imarlı, ifrazlı güvenilir arsa yatırım projeleri üretiyoruz.

      Bültenimiz aracılığı ile Yeşil Vadi ailesini takip eden, bizden alışveriş yapan, yapmayan tüm yatırımcı arkadaşlarıma sevgi ve saygılarımı sunuyor, hayırlı ve bereketli bir yaşam diliyorum.

Saygı ve Sevgilerimle…

Rafet ORHAN / Yönetim Kurulu Başkanı

Baş-Arı Kadın platformumuzdan İlk lansman videomuzu izleyin

https://www.youtube.com/watch?v=LWXNSVI0z0w&t=18s

Yeşil Vadi Arsa Ofisi’nin kadın çalışanları olarak kurduğumuz Baş-Arı Kadın Platformu ile içinde girişimcilik ruhu taşıyan, mevcut standartlarını bozmadan ek gelir elde etmek isteyen ve kendini geliştirmek isteyen kadınlarla bir arada olmayı amaçlıyoruz…!

Lansmanınlarımızda gerçekleştirdiğimiz Baş-Arı Kadın Platformu’nun üye sayısının gün geçtikçe artması ne kadar doğru bir adım attığımızın bir kanıtı…
Katılmak ve üye olmak İçin bizimle iletişime geçebilirsiniz.

0554 734 56 26

KIRKLARELİ KAVAKLI PROJESİ

Kırklareli Kavaklı’da Kaçırılmayacak Arsa Yatırım Projesi!

Kırklareli Kavaklı’da projeli, ruhsatlı, hemen tapulu konut ve ticari imarlı arsalar Yeşil Vadi Arsa Ofisi güvencesiyle satışa çıkarıldı. Doğru ve kazançlı bir arsa yatırımı için gerekli olan her şey bu projede mevcut!

Proje Kırklareli’nin Kavaklı ilçesinde yer almaktadır. 3 Kat imarlı ve hemen inşaata müsait olan bu proje ile güvenli ve risksiz arsa yatırımı deneyimi yaşayacaksınız . Kavaklı Projesinin en önemli özelliği İstanbul-Kırklareli arasında bulunan ana asfalta sıfır konumda bulunmasıdır. Kırklareli merkeze 7 km mesafede proje Kırklareli’nin hızlı gelişen ilçesinde yer almaktadır. Böylelikle yapmış olduğunuz arsa yatırımı kısa süre içerisinde kazanç olarak geri dönecektir.

Geçtiğimiz aylarda Avrupa Konseyi’nin Yerel ve Bölgesel Yönetimler Kongresi’nin Avrupa Yerel Demokrasi Haftası kapsamında verilen ’12 Yıldız Şehri’ unvanına layık görülen Kırklareli Belediyesi ‘Mutlu İnsanlar Kenti Kırklareli’ Sloganı ile Avrupa Vizyonuna sahip çalışmaları ile ’12 Yıldız Şehri’ sertifikası almaya hak kazandı. Bu bağlamda büyüyen ve gelişen Kırklareli’nde yatırım yapmak oldukça mantıklı ve kazançlı bir tercih olacaktır.

Siz de bu muhteşem yatırım fırsatını kaçırmayın! Hemen Yeşil Vadi Arsa Ofisini ziyaret ederek, ücretsiz servis imkanı ile yerleri görerek bu projede yerinizi ayırtın…

Fiyat Almak İçin Bizi Arayın


Yeşil Vadi’nin Projelerine yakın Kırklareli- Kavaklı Bölgesinde Organize Sanayi Bölgesi kuruluyor! 1000 dönümlük bir arazi üzerine
kurulması planlanan bölge süt sığırcılığı alanında modern aile işletmelerine yüksek standartlarda süt sığırcılığı ve süt ürünleri üretimi yapma imkanı sağlayacak altyapı olanaklarına sahip olacak.

KİTAP

Bir Ömür Nasıl Yaşanır?

İlber ORTAYLI

“Cesur olun. Kendinizi rahat hissettiğiniz alanın dışında pencereler açın. Farklı dünyalarla ancak böyle tanışırsınız. Ben hep yerimde dursaydım, dünyamı değiştirecek insanları aramasaydım, bugün tanıdığınız ben olmazdım. Bir insanın bittiği an, miskinliğe esir olduğu andır. İnsan, konforundan vazgeçmeyi göze almalıdır. Kendi dünyasını yerinden kendisi oynatmalıdır.”

”Akıl neyi hayal edebiliyor ve inanıyorsa, onu elde edebilir.”

-Napoleon Hill