YEŞİL VADİ HAKKINDA

Tarihçemiz

1999 yılından itibaren gayrimenkul sektöründe faaliyet gösteren, Rafet Orhan ve Cihan Demirel tarafından kurulan Yeşil Vadi Arsa Ofisi, bugün sektöründe “Türkiye’nin Tek Kurumsal Arsa Ofisi” olarak konumlanmaktadır.

Yeşil Vadi Arsa Ofisi olarak esas hedefimiz, güvenli, doğru ve karlı yatırım için müşterilerimizle  birlikte hareket etmek, onların bütçeleri ve beklentileri doğrultusunda birikimlerini kazançlı yatırımlara dönüştürerek geleceklerini inşa etmektir.

Yeşil Vadi Arsa Ofisi olarak rakiplerimizden farkımız arsa yatırımı yapmak isteyen müşterilerimize “arsa satın alma şartı gözetmeksizin”, ücretsiz özel danışmanlık hizmeti vererek, yatırım yapmayı düşündükleri bölgelerdeki arsaları satın almadan önce yerinde göstererek, tüm resmi birimlerden teyidini yaptırarak, yine müşterinin istediği takdirde kadastro müdürlüğünden bir memura beğendiği yeri tekrar ölçtürerek şeffaf bir şekilde değerlendirme imkânı sunmaktayız.

İstisnasız hepsi imarlı ve ifrazlı olan arsalara tapu veren bir firma olarak, yatırımcılarımıza güvenli bir kazanç sunmaktayız. Dünden bugüne sürdürdüğümüz dürüst hizmet anlayışıyla ve ‘önce kazandır ki kazan’ prensibiyle sektördeki ön yargıları yıkarak, arsa yatırımını temel yatırım araçlarından biri haline getirmeyi amaçlayarak bu yolda başarıya emin adımlarla ilerlemekteyiz. Müşterilerimizin yatırım planlarına gösterdiğimiz özenle, yarının gelecek vadeden yatırımlarını bulma konusunda doğru alternatifler sunarak, yatırımcımıza kısa sürede çok kazandırmayı başardık ve daha pek çok hayata ve hayale dokunmayı amaçlamaktayız.

Yeşil Vadi olarak kurulduğumuzdan bu yana ortalama 300.000.000 TL’lik yatırım yaptık ve yine o tarihten bu yana yolu, parkı, özel alanları terk edilmiş resmi parsel olarak ortalama 20.000.000m² arsa üreterek 17.000’in üzerinde arsa satışı gerçekleştirdik. Birden fazla arsa alan müşterileriler ile birlikte toplamda 16.000’e varan müştermizin gelecek hayallerini gerçeğe dönüştürmelerine vesile olduk.

Yeşil Vadi Arsa Ofisi olarak ilk kurulduğumuz yıllarda sadece iki bölgede (Çerkezköy-Kapaklı ve Saray-Büyükyoncalı) faaliyet gösterirken, 1999’dan bu yana arsa satışlarımızı 16 bölgeye istikrarlı bir şekilde genişlettik.

Kişiye özel danışmanlık hizmetimiz ve  profesyonel ekibimizle, doğru müşteriyi doğru arsaya ulaştırıp, sağladığımız yerinde tespit imkanı ve hepsi imarlı, tapulu ve ifrazlı arsalarımızla güvenli bir yatırımın kapısını siz müşterilerimiz için açıyoruz.

Şirketimizin değişmez prensipleri kalite, güven ve güler yüzlü hizmettir. Bu doğrultuda, on binlerce aileyi hayallerine kavuşturarak büyük bir aile olmayı başardık. Bize duyulan bu güveni sürdürülebilir hale getirmek adına siz değerli müşterilerimiz için yenilikçi ve kazançlı yatırımların adresi olmaya ve sektöre yeni soluklar kazandırmaya devam edeceğiz.

Siz de birikimlerinizi kazançlı yatırımlara dönüştürmek istiyorsanız, Yeşil Vadi Arsa Ofisi ailesine katılın birlikte başaralım!

 • Silivri – Ortaköy Mevki

  İstanbul

 • Kapaklı

  Çerkezköy

 • Büyükyoncalı

  Saray

 • Merkez

  Saray

 • Büyükkarıştıran

  Lüleburgaz

 • Vize

  Kırklareli

 • Kavaklı

  Kırklareli

 • Merkez

  Edirne

 • Merkez

  Çorlu

 • Ergene – Marmaracık

  Çorlu

 • Ergene – Misinli

  Çorlu

 • Süleymanpaşa – Yenice

  Tekirdağ

 • Kumbağ

  Tekirdağ

 • Muratlı

  Tekirdağ

 • Kızılpınar

  Çerkezköy

 • Velimeşe

  Çorlu

Manifesto

Türkiye’nin ilk ve tek kurumsal arsa ofisi Yeşil Vadi Arsa Ofisi olarak kurulduğumuz 1999 yılından bu yana en çok kazandıran yatırım aracının “arsa” olduğunu iddia ediyoruz. Projelerimizin zaman içerisinde gösterdiği gelişim ve bu gelişimin rakamlara olan yansıması bu iddiamızı ispatlıyor.

İşletme prensiplerimiz doğrultusunda satış yaptığımız arsaların tamamının inşaata hazır olması, resmi süreçlerinin tamamlanmış olması ve resmi makamlarca onaylı olmasına özen gösteriyor, müşterilerimize imarlı, ifrazlı, yapı izni onaylanmış, ruhsatı çıkmış, müstakil (tek) tapulu arsalar sunuyoruz.

Yeşil Vadi Arsa Ofisi olarak kurulduğumuzda 1 bölge ile başlayıp yıllar içerisinde 18 bölgede faaliyet gösteriyor olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Şu an çalışma alanımız Trakya Bölgesi’nin büyük şehir merkezleri ve ilçeleridir. Önümüzdeki dönemlerde ise hedefimiz müşterilerimiz ile 16.000 kişiyi aşkın Yeşil Vadi ailesini tüm Türkiye’de tanıtmak ve Türkiye’nin gelişen, büyüyen şehirlerinde ve Avrupa’da risksiz ve kazançlı arsa yatırımını yatırımcılar ile buluşturmaktır.

Yeşil Vadi Arsa Ofisinin En Önemli Farkları

Yeşil Vadi Arsa Ofisi olarak, 1999’dan bu yana sürdürdüğümüz dürüst hizmet anlayışı, müşterilerimizin yatırım yapma planları için gösterdiğimiz titizlik ve yarının gelecek vadeden yatırımlarını bulma konusunda attığımız isabetli adımlarla, emlak ve gayrimenkul sektörünün aranan isimlerinden biri haline geldik. Bu zamana kadar oluşturmuş olduğumuz tecrübemizle her geçen gün daha fazla hayata dokunmak ve daha fazla gelecek hayalini gerçeğe dönüştürmek için canla başla çalışmaya devam ediyoruz.

Müşterilerimize sunduğumuz bölgeleri uzun süren araştırmalar sonucu, bölge belediyeleri, şehir planlamacıları ve yatırım uzmanları yardımıyla büyük bir titizlikle seçiyoruz. Hem aldığı arsa üzerine hemen ev yaparak oturmak isteyenler, hem de arsasını uzun vadeli yatırım aracı olarak kullanmayı planlayan müşterilerimizin çıkarları için en doğru arsa seçimlerini yapıyoruz. Yeşil Vadi Arsa Ofisi olarak faizsiz, kefilsiz ve banka işlemleri olmadan imarlı ve ifrazlı arsalarımız için hemen tapu teslim etme yöntemiyle çalışmaktayız.

Yeşil Vadi Arsa Ofisi ile yapacağınız yatırımlarınızı birikimlerinize göre şekillendirebilmeniz adına sizlere taksit imkanı sunarak, birikimlerinizi rahatça kazanca dönüştürmenize yardımcı oluyoruz.

Sektörde yerleşmiş birçok ezber bozan bakış açımızla “Arsa”yı temel yatırım araçlarından biri haline getirmeyi hedeflememizin yanı sıra, inşaat sektöründe de “Yenileşimci” düşüncemizle yeni bir soluk olma yolunda hızla ilerlemekteyiz. Tüm arsalarımız; bölge belediyeleri, şehir planlamacıları ve profesyonel yatırım uzmanlarının hazırladığı tüm planların tamamlanmasının ardından satılmakta ve arsa alan müşterilerimize arsalarını diledikleri zaman yüksek getirilerle satabilmeleri için destek vermekteyiz.

Aldığınız arsaların belediye, tapu ve kadastro bilgilerinin teyitlerini gönül rahatlığıyla tüm resmi kurumlardan yapabilir, güvenilir hizmet anlayışımızın en önemli ilkemiz olduğuna şahit olabilirsiniz.

Kurucularımız

Rafet Orhan

Yönetim Kurulu Başkanı

Rafet Orhan 1961 yılında Sinop Ayancık Bakırlı Zaviye Köyü’nde doğdu. İlk ve ortaokul tahsilini Ayancık’ta tamamladıktan sonra, 1973 yılında İstanbul’a gelerek çok genç yaşta iş hayatına atıldı. Uzun süre farklı sektörlerde çalıştıktan sonra üst düzey yöneticiliği bırakarak kendi işini kurmaya karar verdi.

1994 yılında Yeşil Vadi Arsa Ofisi markasıyla gayrimenkul sektörüne giriş yaptı. Bölge belediyesi, uzman araştırmacılar , yatırım uzmanları, ve şehir planlamacılarının desteği ile  tamamı imarlı ve ifrazlı, müstakil tapuları bünyesine dahil etti.

Müşterilerinin yatırımlarına, emeğine değer, kazancına kazanç katmak misyonuyla, aradan geçen 20 yılda, 17.000’in üzerinde müşterisini arsa sahibi yaparak önemli bir başarıya imza attı ve Yeşil Vadi Arsa Ofisi’nin gayrımenkul sektörünün en önde gelen markaları arasında yer almasını sağladı.

Hayatının her evresinde Sinop’tan ve Sinoplulardan kopmayan Rafet Orhan sivil toplum örgütlerinde de aktif olarak görev yaptı. Ayancık Kalkındırma Derneği (AYKAD)’ın kuruluşunda aktif rol alan Rafet Orhan, Aykad’da önemli görevler üstlenirken AYKAD’da  Genel Başkanlık görevinde bulundu. İstanbul Sinopspor yönetiminde yer alarak spora ve sporculara destek vermeyi ihmal etmedi. TÜMSİAD’da iki dönem Yönetim Kurulu Üyeliği görevlerinde bulunan Rafet Orhan sosyal sorumluluk projesi kapsamında kurulmasında öncülük ettiği yardıma muhtaç insanlara kucak açan ve onlara yardımcı olan Umut Derneği’nin de Yönetim Kurulu Başkanlığı görevine halen devam ediyor.

Sinoplu İş Adamları Derneği’nde 2 dönem Yönetim Kurulu Üyeliği ve Başkan Yardımcılığı görevlerinin ardından 2014 yılının Nisan ayında Yönetim Kurulu’nun oy birliği ile başkanlığa seçilen Rafet Orhan, en son Mayıs 20018’de yapılan  SİAD Genel Kongresinde  başkanlığının devam ettirmesi için yoğun ısrar eden üyeleri geri çevirmedi ve bu dönem de başkan seçildi.

Rafet Orhan Mayıs 2018 itibariyle Türk Kızılayı Küçükçekmece Şube Başkanlığı görevine başladı . Orhan 1 milyon nüfusun bulunduğu Küçükçekmece ilçesinin Kızılay başkanı olmaktan onur duyuyor ve  sosyal sorumluluğunun bilinciyle birçok sivil toplum kuruluşunda aktif görevler üstleniyor.

Cihan Demirel

Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı

Cihan Demirel Ülker Fabrikası’ndaki yöneticilik görevinin ardından 1975 yılında gayrımenkul sektörüne adım attı.

Gayrımenkul sektöründe uzun yılların tecrübesi ve uzmanlığıyla bu alanda hizmet veren firmaları detaylı olarak analiz ettikten sonra maalesef yatırımcıların çeşitli nedenlerle mağdur edildiğini, beklentilerinin karşılanamadığını ve kısacası bu sektörde piyasanın daha ciddi, güvenilir ve kurumsal bir yapıya ihtiyaç duyduğunu tespit etti.

Bu alandaki eksikliği giderebilmek amacıyla, Rafet Orhan ile birlikte sektörün ve şirketin olmazsa olmaz kırmızı çizgilerini belirleyerek, 1999 yılında  YEŞİL VADİ ARSA OFİSİ İNŞ.TUR.SAN.VE.TİC.LTD.ŞTİ.’nin temellerini attı.

Yeşil Vadi Arsa Ofisi  kuruluşunun ilk gününden beri belirlenen kurumsal prensiplerinden asla taviz vermeden, müşteri memnuniyetini en ön planda tutarak sektörüne öncülük etmeye devam ediyor.

Hemen Ara

brazzerz
WhatsApp