Eylül / Ekim 2019 Bülteni

Saygıdeğer Yatırımcılar;

20 yıldır hizmet verdiğimiz bu sektörde arsa yatırımı ile ilgili kırmızı çizgimiz olarak hep aynı şeyi savunduk. Toprağa yatırım kazandırır fakat bu toprak “imarlı, ifrazlı arsa vasıflı olur ise…”

İmarlı ifrazlı güvenilir arsa yatırımın rahatlığını yaşamak, geleceğini garantiye almak isteyen tüm yatırımcılarımız için doğru lokasyonda bir kampanya oluşturduk. Kırklareli şehir merkezinin imara açılmış ve gelecekte yatırımcısına prim yaptıracak olan gelişim bölgesinde ticari imarlı arsalarımızda kaçırılmayacak bir fırsat başlattık. Detayları bültenimizde…

Bültenimiz aracılığı ile Yeşil Vadi ailesini takip eden, bizden alışveriş yapan, yapmayan tüm yatırımcı arkadaşlarıma sevgi ve saygılarımı sunuyor, hayırlı ve bereketli bir yaşam diliyorum.

Saygı ve Sevgilerimle…

Rafet ORHAN / Yönetim Kurulu Başkanı

YEŞİL VADİ İLE GELECEĞİNİZİ GARANTİ ALTINA ALIN

TOKAT KONFEDERASYONU ORGANİZASYONU

Yeşil Vadi Arsa Ofisi olarak bireysel yatırımcılar ile birlikte şirketler, dernekler, federasyonlar ve konfederasyonlar ile de arsa yatırımı noktasında hizmet veriyor, çeşitli organizasyonlar gerçekleştiriyoruz. Ev sahibi olarak bu ay Tokat Konfederasyonu üyelerini şirketimizde ağırlamaktan mutluluk duyuyor, bu güzel organizasyonumuza teşrif ettikleri için teşekkürlerimizi sunuyoruz.

SİZ DE BU TARZ ORGANİZASYONLAR İÇİN
BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

0554 734 5626

YEŞİL VADİ YENİ YILA HAZIRLANMAYA BAŞLADI

Yeni yıl yaklaşıyor. Yeşil Vadi Arsa Ofisi olarak siz değerli yatırımcılarımıza en iyi hizmeti verebilmek için biz de çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Bizleri takipte kalın.

DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZDEN
ERTUĞRUL ŞAHAN’IN
YEŞİL VADİ ARSA OFİSİNE UZANAN YOLCULUĞU

İSTANBUL TİCARET ODASI KONFERANSI

İstanbul Ticaret Odasının düzenlediği yeni yasal düzenlemelerin açıklandığı tanıtım
toplantısına Şirket Müdürümüz Sayın Emin Ertuğrul katılım sağladı.
Sizler için tüm resmi süreçleri yakından takip ediyor, gelişmeleri resmiyete uygun olarak
yerine getiriyoruz.

YEŞİL VADİ İLE SİZ DE KAZANIN

Sosyal medya hesaplarımızdan gerçekleştirdiğimiz çekilişin sonuçları açıklandı. Siz de
sosyal medya hesaplarımızı takip ederek tüm gelişmelerden haberdar olarak
projelerimiz hakkında bilgi sahibi olabilir, etkinliklerimize katılabilirsiniz. Bizi takip edin!

Sizler de platformumuza katılmak, kendinizi geliştirirken gelirinizi de yükseltmek istiyorsanız lütfen bizimle iletişime geçin.

SİZ DE BAŞ-ARI’LI KADIN OLUN

Yeşil Vadi Arsa Ofisi kadın çalışanları olarak kurduğumuz Baş-Arı Kadın Platformuna yeni üye kayıtlarını almaya devam ediyor. Siz de Baş-Arı Kadın Platformuna üye olarak bu ailenin bir parçası olabilir, bizler ile birlikte eğlenerek kendinizi geliştirebileceğiniz etkinliklerimize katılabilir ve en önemlisi hiç bir kurala bağlı kalmadan ek gelir elde edebilirsiniz.

Siz de platformumuza katılarak, kendinizi geliştirirken gelirinizi de yükseltmek istiyorsanız lütfen bizimle iletişime geçin.

0554 734 5626

KIRKLARELİ MERKEZ PROJESİ

Kırklareli şehir merkezinde, ticari imarlı, yapı ruhsatlı ve inşaat projesi hazır yatırımlık arsalar Yeşil Vadi Arsa Ofisi güvencesi ile alıcılarını buluyor.
Kampanya süresince düşük peşinat uzun taksit imkanını kaçırmayın. Ücretsiz servislerimiz ile yerlerimizi görmek ve detaylı bilgi için hemen bize ulaşın.

0554 734 5626


Yeşil Vadi olarak çalışma alanlarımızı belirlerken bölgelerin gelişim durumlarını göz önünde bulunduruyoruz. Doğru bölgelerde çalışmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Halkalı – Kapıkule Hızlı Tren Hattı Projesi haberi detaylarına link üzerinden erişebilirsiniz.

FİLM

7. Koğuştaki Mucize

Mehmet Ada Öztekin

7. Koğuştaki Mucize, 7 yaşındaki kızı ile aynı zeka yaşına sahip bir babanın adalet arayışını konu ediyor. 1983 yılında bir Ege kasabasında küçük bir kız ölür. Ölen küçük kız sıkıyönetim komutanının kızıdır ve onun ölümünün sorumlusu olarak babaannesi ile yaşayan ve 7 yaşında bir kızı olan Memo görülür. Memo, her ne kadar suçsuz olduğunu anlatsa da kimse ona inanmaz. İdam cezasına çarptırılan Memo’nun yakınları adaletin sağlanması için uğraşırken, Memo ve kızı Ova’nın tek istediği birbirlerine kavuşabilmektir. Memo, bir mucize gerçekleşip idam cezasından kurtulabilecek midir? Yönetmenliğini Mehmet Ada Öztekin’in üstlendiği filmin oyuncu kadrosunda Aras Bulut İynemli, Nisa Sofiya Aksongur, Celile Toyon, İlker Aksum, Mesut Akusta, Deniz Baysal, Yurdaer Okur gibi isimler yer alıyor.

”Geleceği en iyi görebilmenin yolu onu yaratmaktır.”

-Peter Drucker