Birikimlerinizi Güvenle Kazanca
Dönüştürmek İçin Buradayız

Her biri alanında uzman, müşteri memnuniyeti odaklı geniş ekibimizle her konuda müşterilerimize destek olmak, doğru şekilde yönlendirmek ve birikimlerini güvenilir, kazançlı yatırımlara dönüştürmek için buradayız.

Rafet Orhan

Yönetim Kurulu Başkanı

Rafet Orhan, 1961 yılında Sinop Ayancık Bakırlı Zaviye Köyü’nde doğdu. İlk ve ortaokul tahsilini Ayancık’ta tamamladıktan sonra, 1973 yılında İstanbul’a gelerek çok genç yaşta iş hayatına atıldı. Uzun süre farklı sektörlerde çalıştıktan sonra üst düzey yöneticiliği bırakarak kendi işini kurmaya karar verdi. 1999 yılında Yeşil Vadi Arsa Ofisi markasıyla gayrimenkul sektörüne giriş yaptı. Bölge belediyesi, uzman araştırmacılar, yatırım uzmanları, ve şehir planlamacılarının desteği ile tamamı imarlı ve ifrazlı, müstakil tapuları bünyesine dahil etti. Müşterilerinin yatırımlarına kazanç katmak ve kazandırarak kazanmak misyonuyla 20 yılda, 17.000’in üzerinde müşterisini arsa sahibi yaparak önemli bir başarıya imza attı. Yeşil Vadi Arsa Ofisi’nin gayrimenkul sektörünün en önde gelen markaları arasında yer almasını sağladı. Hayatının her evresinde Sinop’tan ve Sinoplulardan kopmayan Rafet Orhan sivil toplum örgütlerinde de aktif olarak görev yaptı. Ayancık Kalkındırma Derneği (AYKAD)’ın kuruluşunda aktif rol aldı. Aykad’da önemli görevler üstlenirken AYKAD’da Genel Başkanlık görevinde bulundu. TÜMSİAD’da iki dönem Yönetim Kurulu Üyeliği görevlerinde bulundu. Yardıma muhtaç insanlara kucak açan ve onlara yardımcı olan Umut Derneği’nin kurulmasına öncülük etti, derneğin Yönetim Kurulu Başkanlığı görevine halen devam ediyor. Sinoplu İş Adamları Derneği’nde 2 dönem Yönetim Kurulu Üyeliği ve Başkan Yardımcılığı görevlerinin ardından 2014 yılının Nisan ayında Yönetim Kurulu’nun oy birliği ile başkanlığa seçilen Rafet Orhan, 2020 yılına kadar SİAD ailesine 3 dönem başkanlık yaptı. Orhan; spora ve sporculara destek vermeyi ihmal etmedi. Önce İstanbul Sinopspor yönetiminde yer aldı, 2020 itibari ile de İstanbul Sinopspor Kulüp Başkanı seçildi. Halen görevine devam etmekte. Rafet Orhan Mayıs 2018 itibariyle Türk Kızılayı Küçükçekmece Şube Başkanlığı görevine başladı. Orhan, 1 milyon nüfusun bulunduğu Küçükçekmece ilçesinin Kızılay Başkanı olmaktan onur duyuyor ve sosyal sorumluluğunun bilinciyle birçok sivil toplum kuruluşunda aktif görev üstleniyor.

Cihan Demirel

Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı

Cihan Demirel 1961 Sinop Ayancık doğumludur. 1975 yılında İstanbul’a gelerek çeşitli işlerde çalışan Demirel, 1983-2003 yılları arasında Ülker Fabrikası’nda görev aldı. Ülker Fabrikası’nda yöneticilik görevinin ardından 1999 yılında Yeşil Vadi Arsa Ofisi ile gayrimenkul sektörüne adım attı. Gayrimenkul sektöründe uzun yılların tecrübesi ve uzmanlığıyla bu alanda hizmet veren firmaları detaylı olarak analiz ettikten sonra maalesef yatırımcıların çeşitli nedenlerle mağdur edildiğini, beklentilerinin karşılanamadığını ve kısacası bu sektörde piyasanın daha ciddi, güvenilir ve kurumsal bir yapıya ihtiyaç duyduğunu tespit etti. Bu alandaki eksikliği giderebilmek amacıyla, Rafet Orhan ile birlikte sektörün ve şirketin olmazsa olmaz kırmızı çizgilerini belirleyerek, 1999 yılında Yeşil Vadi Arsa Ofisi İnş. Tur. San. ve Tic. Ltd. Şti.’ni kurdu. Halen Yeşil Vadi müşterilerinin birikimlerini doğru yatırımlara yönlendirmeleri ve değerlendirmeleri için çalışıyor.

Emin Ertuğrul

Genel Müdür

Emin Ertuğrul, 2008 yılından beri Yeşil Vadi Arsa Yatırım Danışmanlık’ta satış, pazarlama ve proje üretiminde görev alıyor. Yatırımcıların ihtiyaç ve isteklerine bilgi ve tecrübesiyle destek veriyor. Yeşil Vadi’nin sunduğu yaşam alanlarının Ar-Ge ve tüm resmî süreç kontrollerini titizlikte gerçekleştiriyor. Alanında uzman mimarlar ve harita mühendisleri ile ortaklaşa çalışmalar yaparak projelerin yatırımcılarla buluşmasını sağlıyor. Yeşil Vadi şirketiyle birlikte 20 yıldır olduğu gibi yeni projeler üretmeye ve müşterilerinin hayallerine kavuşması için çalışmaya devam ediyor.

Nurgül Orhan Uysal

Genel Koordinatör

Tahsiline turizm ile başlayan Uysal, işletme bölümünden mezun oldu. 4 yıl uluslararası bir şirkette ihracat sorumlusu olarak çalıştı. Sonrasında enerjisini baba mesleği olan gayrimenkul alanına yönlendirdi. İkinci nesil yönetici olarak 2012’den beri Yeşil Vadi’de hizmet vermektedir.

Aslı Orhan Demiral

Pazarlama Direktörü

Yeditepe Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliği Bölümü’nden mezun oldu. Kısa bir süre öğretmenlik görevini icra ettikten sonra ikinci nesil olarak Yeşil Vadi Arsa Yatırım Danışmanlık’ta çalışmaya başladı. 2013 yılından bugüne şirketin tüm birimlerinde çalışan Demiral, son 2 yıldır pazarlama bölümünde hizmet vermektedir. Yatırımcıların isteklerine hızlı cevap vermek, müşteri memnuniyetinin sürekliliğini sağlamak ve arsa yatırımı düşünen kişilerin bu yatırım hakkında online olarak donanımlı bir şekilde bilgi almasını sağlayabilmek adına pazarlama ekibi ile çalışmaya devam etmektedir.

Fatih Demiral

Arsa Yatırım Uzmanı

İstanbul Aydın Üniversitesi İşletme Bölümü mezunudur. 2008 yılından bugüne Yeşil Vadi ailesinde çekirdekten yetişerek çalışmaktadır. Tüm Yeşil Vadi müşterilerinin birikimlerini en doğru şekilde, kazançla değerlendirmelerini sağlamaktadır.

Serdal Uysal

Arsa Yatırım Uzmanı

2011 yılından bugüne Yeşil Vadi-Satış departmanında hizmet vermektedir. Arsa yatırımına dair güncel bilgiler, gelişmekte olan bölgeler ve daha birçok konuda yatırımcıları bilgilendirmek ve doğru yönlendirmek için çalışmaya devam ediyor.

Ömer Faruk Demirel

Arsa Yatırım Uzmanı

Bilgi Üniversitesi Uluslararası Finans Bölümü’nden mezun oldu. Ardından pazarlama iletişimi yüksek lisans eğitimimi tamamladı. 2016 yılından bugüne Yeşil Vadi satış departmanında ve Ar-Ge bölümünde hizmet vermektedir. Projelerin drone çekimlerini gerçekleştirmekte, yeni projelerin oluşturulmasına destek vermektedir.

Murat Demirel

Rama Yapı İnşaat Satış ve Pazarlama Müdürü

Şirketin kuruluşu ile birlikte arsa alanında idari işler, muhasebe, satış, tapu ve resmi işlemler birimleriyle başladığı kariyerini halen Yeşil Vadi’de sürdürmektedir. Rama Yapı ile konut alanında yatırımcılarımıza hizmet vermeye devam etmektedir.

Cihan Hızlı

Arsa Yatırım Uzmanı

Aslen Yugoslavya göçmeni bir ailenin çocuğudur. 2020 pandemi döneminde Yeşil Vadi ailesine arsa danışmanı olarak katıldı.Arsa yatırımlarında müşterileri doğru bir şekilde yönlendirmektedir.

Neşe Aslan

Muhasebe Sorumlusu

Anadolu Üniversitesi’nden mezun oldu. 2000 yılından beri çeşitli şirketlerin muhasebe departmanlarında görev aldı. 2014 yılından bugüne Yeşil Vadi ailesinde muhasebe sorumlusu olarak hizmet vermektedir.

Damla Yavuz

Pazarlama Sorumlusu

Uludağ Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü’nden mezun oldu. 2015'den beri Yeşil Vadi Arsa Yatırım Danışmanlık’ta müşteri ilişkileri ve pazarlama departmanlarında görev almaktadır.

Oğuzhan Orhan

İdari İşler Personeli

Oğuzhan Orhan, 1990 yılında Sinop’ta doğdu. Üretim, kalite kontrol ve hizmet sektörlerinde çalıştı. 2016 yılından beri Yeşil Vadi’de çalışmaktadır. Bölge operasyonlarımızda ve idari işlerimizde hizmet vermektedir.

Süheyla Yılmaz

Merkez Ofis Personeli

Süheyla Yılmaz, Konya doğumludur. 2017 yılından beri Yeşil Vadi ofisinde çalışmaktadır. Hizmet sektöründe birçok farklı şirkette deneyim kazanmıştır. Güleryüzü ve titiz sunumlarıyla merkez ofisimizde hizmet vermektedir. Müşterilerimizi güleryüzle karşılamakta ve ofisimizin her zaman temiz kalmasını sağlamaktadır.

Müzeyyen Taşdelen

Sefaköy Şube Ofis Personeli

Müzeyyen Taşdelen, Karabük doğumludur. Hizmet sektöründe pek çok farklı kurumda çalıştı. 2017 yılından beri güleryüzlü ve temiz sunumlarıyla Yeşil Vadi ofisinde hizmet vermektedir. Müşterilerimizi karşılamakta, ofisimizin her zaman düzenli ve temiz olmasını sağlamaktadır.

Satılık Arsalar

Güncel projelerimiz hakkında bilgi almak için kayıt olun

Ticari Elektronik İleti Onayı

Tarafıma, kanunlara uygun bir şekilde, her türlü ürün ve hizmetlere ilişkin çeşitli tanıtım, promosyon, reklam, satış ve pazarlama amacıyla, Yeşil Vadi Arsa Ofisi İnş. Tur. San. Tic. Ltd. Şti tarafından, SMS/kısa mesaj, anlık bildirim, sosyal medya ,telefon, faks, e- posta/mail ve diğer elektronik iletişim araçları ile ticari elektronik iletiler ve diğer iletiler gönderilmesine onay veriyorum.

KAPAT

KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI VE İŞLENMESİ HAKKINDA AYDINLATMA METNİ

İşbu Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni (“Aydınlatma Metni”); aşağıda detaylı olarak yer alan süreç; veri işleme amacı, veri kategorileri ile sınırlı olarak, veri sorumlusu olan Yeşil Vadi Asa Ofisi İnş. Tur. San. Tic. Ltd. Şirketi (“Şirket”) tarafından işletilmekte olan www.yesilvadiarsaofisi.com.tr internet sitesinin (“Platform”) işletilmesi sebebiyle gerçek kişilere ait kişisel verilerin 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“Kanun”) kapsamında işlenmesine ilişkin beyan ve açıklamaları içermektedir.

Veri Sahibi, söz konusu Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni ile kanun kapsamında verilerin işlenmesine ilişkin olarak aydınlatılmış olduğunu ve verilerinin işlenmesine muvafakat ettiğini beyan, kabul ve taahhüt etmektedir.

 1. Yeşil Vadi Asa Ofisi İnş. Tur. San. Tic. Ltd. Şirketi Tarafından Hangi Veriler İşlenmektedir?

Şirket tarafından veri sahibinin açık rızasıyla ve Kanun’un 5. ve 6. Maddelerinde öngörülen hallerde açık rıza olmaksızın genel ve özel nitelikli verileri işleyebilme hakkına sahip bulunmaktadır.

Bu kapsamda şirket tarafından, Aydınlatma Metnine içeriğinde arz edilen hüküm ve koşullara uygun olarak site içerisinde aşağıda belirtilen türde “kişisel veriler” işlenebilmektedir:

 

 

 1. Yeşil Vadi Asa Ofisi İnş. Tur. San. Tic. Ltd. Şirketi Tarafından Kişisel Verilerin İşlenme Amaçları Nelerdir?

Şirket kişisel verileri aşağıda sayılanlarla sınırlı olmamak üzere benzer amaçlar için işlemektedir:

 1. Kişisel Verilerin Korunmasına İlişkin Alınmış Önlemler Nelerdir?

Şirket; kanunda ve işbu aydınlatma metninde belirtilen şartlarla; kişisel verilerin muhafazasını, kişisel verilerin hukuka aykırı olarak işlenmemesini, kişisel verilere hukuka aykırı olarak erişilmemesini sağlamak ve veri sızıntılarını önlemek amaçlarıyla gerekli tüm teknik ve idari tedbirleri almayı, yapılması gereken tüm denetimler zamanında ve eksiksiz olarak yaptırmayı taahhüt etmektedir.

 1. Kişisel Veriler Hangi Taraflara Aktarılmaktadır?

Toplanan kişisel verileriniz, bu verilerin depolanması veya işbu aydınlatma metninde yer alan hukuka uygun amaçlarla, Yeşil Vadi Asa Ofisi İnş. Tur. San. Tic. Ltd. Şirketi’nin sözleşme ilişkisi içerisinde olunan yurt içi ve/veya yurt dışındaki üçüncü kişilerle ve bu verileri talep etmeye yetkili olan kamu kurum ve kuruluşları ile paylaşılabilecektir.

 1. Kişisel Veriler Ne Kadar Süre Saklanmaktadır?

 

Şirket, söz konusu kişisel verileri, işbu aydınlatma metninde belirtilen işleme amaçlarının gerektirdiği süre boyunca saklamaktadır. Sürelerin sona ermesi halinde söz konusu veriler kanuna uygun olarak silinmektedir veya imha edilmektedir.

 

 1. Veri Sahibi Olarak Haklarınız Nelerdir?

 

Kanun kapsamında aşağıda yer alan hususlar hakkında bilgi almak için Yeşil Vadi Asa Ofisi İnş. Tur. San. Tic. Ltd. Şirketi ile her zaman iletişime geçebilirsiniz;

 

Söz konusu haklarınıza yönelik başvurularınızı, www.yesilvadiarsaofisi.com.tr adresinden Yeşil Vadi Asa Ofisi İnş. Tur. San. Tic. Ltd. Şirketi’nin Veri Sahibi Başvuru Formu’nu doldurarak tarafımıza iletebilirsiniz. Talebinize en kısa sürede ve kanuna uygun olarak en geç otuz (30) gün içerisinde geri dönüş yapılacaktır. İşlemin ayrıca bir maliyet gerektirmesi halinde Kişisel Verilerin Korunması tarafından belirlenecek tarifeye göre tarafınızdan ücret talep edilebilecektir.

 

KAPAT

ÇEREZ POLİTİKASI ve AYDINLATMA METNİ

İşbu Çerez Politikası ve Aydınlatma Metni (“Politika”); Yeşil Vadi Arsa Ofisi İnş. Tur. San. Tic. Ltd. Şirketi (“Yeşil Vadi Arsa Ofisi”) tarafından yürütülen ve Yeşil Vadi Arsa Ofisi’ne ait olan www.yesilvadiarsaofisi.com.tr internet sitesi hakkında (“İnternet Sitesi”) çerez kullanımına ilişkin ilkeleri ve Yeşil Vadi Arsa Ofisi olarak veri sorumlusu sıfatıyla İnternet Sitesinin tarafımızca işletilmesi sebebiyle; veri işleme amacı, veri kategorileri, verilerin toplanma yöntemi ve hukuki sebebi, kimlere ve hangi amaçlarla aktarılabileceği, veri işleme süresi ve verileriniz ile ilgili haklarınızın neler olduğuna dair beyan ve açıklamalarımızı içermektedir.

 1. Yeşil Vadi Arsa Ofisi Tarafından Hangi Veriler İşlenmektedir?

Yeşil Vadi Arsa Ofisi tarafından veri sahibinin açık rızasıyla ve Kanun’un 5. ve 6. Maddelerinde öngörülen hallerde açık rıza olmaksızın genel ve özel nitelikli verileri işleyebilme hakkına sahip bulunmaktadır.

Bu kapsamda Yeşil Vadi Arsa Ofisi tarafından, Aydınlatma Metnine içeriğinde arz edilen hüküm ve koşullara uygun olarak site içerisinde aşağıda belirtilen türde “kişisel veriler” işlenebilmektedir:

 

 1. Çerezler Ne Anlamı Gelir?

Çerezler (cookie) bir web sitesi tarafından cihazınızda oluşturulan ve isim-değer formatında veri barındıran küçük metin dosyalarıdır. Herhangi bir web sitesini kullandığınız süre boyunca sizin kullanım alışkanlık ve tercihlerinizi tarayıcı üzerinde depolamaktadır. Çerezler, hem zamandan tasarruf edebilmek hem de daha iyi bir internet deneyimi sunmak mahiyeti ile kullanılır. Bir web sitesi tarafından oluşturulan çerezler siteye erişim için kullandığınız web tarayıcısı tarafından saklanmakta ve çerezlerin içerdiği bilgilere sadece çerezi oluşturan alan adı (örn. site.org.tr) altında sunulan web siteleri tarafından ve aynı tarayıcıyı kullandığınız takdirde uzaktan erişim mümkündür. 

Çerezler, günümüzde, web teknolojilerinin önemli bir parçası haline gelmiştir ve temel işlevleri; ziyaretçinin ve tercihlerinin hatırlanması ile cihazın tanınmasıdır. Neredeyse her web sitesinde çerez kullanımı söz konusudur. 

 

 1. Çerez Çeşitleri Nelerdir?

Ziyaret ettiğiniz web sitesi tarafından oluşturulan ve sadece bu web sitesi tarafından okunabilen çerezler birincil çerezlerdir. Ziyaret edilen sitede sunulan içerik, erişim adresindeki alan adı dışında başka alan adları üzerinden de sağlanıyor olabilir (örneğin, bir video platformunda barındırılan içeriğin sosyal medya sitesi üzerinden görüntülenmesi); bu durumda her bir alan adı kendine münhasır üçüncü taraf çerezler yaratabilir. 

 

 1. Yeşil Vadi Arsa Ofisi Tarafından Kişisel Verilerin İşlenme Amaçları Nelerdir?

İnternet Sitemizde çerez kullanılmasının başlıca amaçları aşağıda sıralanmaktadır:

Çerezler bu Politika’da belirtilen amaçlar dışında kullanılmamakta olup tüm ilgili işlemler veri koruma mevzuatına uygun olarak yürütülmektedir.

 

 1. Çerez TürleriNelerdir?

Çerez Türü

Açıklama

Oturum Çerezleri

Oturum çerezleri, internet sitesini kullanımınız sırasında geçerli olan çerezler olup web tarayıcı kapatılıncaya kadar geçerliliklerini korurlar.

Kalıcı Çerezler

Kalıcı çerezler web sitesindeki tercihlerinizi hatırlamak için kullanılır ve tarayıcınızı kapattıktan veya bilgisayarınızı yeniden başlattıktan sonra dahi masaüstü veya mobil cihazınızda kalır.

Zorunlu Çerezler

İnternet sitesinin düzgün bir şekilde çalışabilmesi, sitenin özelliklerinden ve sunulan hizmetlerden yararlanabilmeniz için kullanımı mecburi olan çerezlerdir.

İşlevsel ve Analitik Çerezler

Tercihlerinizin hatırlanması, internet sitesinin etkin şekilde kullanılması, sitenin isteklerinize cevap verecek şekilde optimize edilmesi gibi amaçlarla kullanılan ve siteyi nasıl kullandığınız hakkında verileri içeren çerezlerdir. Nitelikleri gereği bu türdeki çerezler kişisel verilerinizi içerebilir. Örneğin sitenin görüntülenme dili tercihinizi kaydeden çerezler birer işlevsel çerezdir.

Takip Çerezleri

Takip çerezleri web sitemizi ve üçüncü taraflara ait alan adlarını ziyaretiniz sırasında oluşturulan birincil ve üçüncü taraf çerezlerdir. Bu çerezler oluşturuldukları alan adlarındaki tıklama ve ziyaret geçmişinizin takibini ve farklı alan adları arasında bu kayıtların eşlenmesini mümkün kılmaktadır. Bu tür çerezler kullanıcıların tanınması ve profillenmesi, reklam ve pazarlama faaliyetlerinin hedeflenmesi ve içeriğin özelleştirilmesi amacı ile kullanılmaktadır. Bu çerezler kimliğinizi belirlemek veya şahsınıza özel kararlar almak için kullanılmayacaktır.

www.yesilvadiarsaofisi.com.tr internet sayfasında çeşitli çerezler kullanılmakta bu çerezler ilgili bilgiler;

Çerezin Adı

Kullanım Amacı

Saklama Süresi

Google Analytics

Google Analytics, çerezleri ziyaretçilerin Web Sitesini nasıl kullandıklarını analiz etmek amacıyla kullanır. Bu Web Sitesini kullanımınızla ilgili bilgiler (IP adresiniz dahil) Google'a aktarılarak Google tarafından ABD'deki sunucularda saklanmaktadır. Google bu bilgileri Web Sitesini kullanımınızı değerlendirmek, Şirket için Web Sitesi faaliyetini derlemek ve Web Sitesi faaliyeti ve internet kullanımıyla ilgili başka hizmetler sağlamak amacıyla kullanacaktır, fakat IP adresinizi Google tarafından depolanan diğer verilerle eşleştirmeyecektir.

5 yıl


 1. Çerez Yönetimi Nasıl Yapılır?

Çoğu tarayıcı internet sitelerindeki çerezleri görüntülemenize, yönetmenize, silmenize ve engellemenize izin verir. Tüm çerezleri temizlerseniz, belirlediğiniz tüm tercihleri kaybetmiş olursunuz. Buna çerezlerin tutulmaması özelliği de dâhildir çünkü bu özelliğin çalışması için cihazınızda bunun için belirlenmiş çerez bulunmalıdır.

Tarayıcılarda çerezlerin nasıl kontrol edileceğine ilişkin rehberler aşağıda bulunmaktadır:

https://support.google.com/chrome/answer/95647?co=GENIE.Platform%3DDesktop&hl=en

https://support.mozilla.org/en-US/kb/enable-and-disable-cookies-website-preferences

https://support.apple.com/kb/ph21411?locale=en_US

https://support.microsoft.com/en-us/help/17442/windows-internet-explorer-delete-manage-cookies

https://www.adobe.com/tr/privacy/opt-out.html

Bunlara ek olarak çoğu tarayıcı aşağıda yer olan işlemleri yapmanıza olanak tanımaktadır:

 

 1. Kişisel Verilerin Korunmasına İlişkin Hangi Önlemler Alınmıştır ve Veriler Ne Şekilde Saklanacaktır?

Yeşil Vadi Arsa Ofisi; Kanun’da ve işbu Politika’da belirtilen şartlarla; kişisel verilerin muhafazasını, kişisel verilerin hukuka aykırı olarak işlenmemesini, kişisel verilere hukuka aykırı olarak erişilmemesini sağlamak ve veri sızıntılarını önlemek amaçlarıyla gerekli tüm teknik ve idari tedbirleri almayı, yapılması gereken tüm denetimler zamanında ve eksiksiz olarak yaptırmayı taahhüt etmektedir.

Kişisel verileriniz, size bildirilen amaçlar ve kapsam dışında kullanılmamak kaydı ile gerekli tüm bilgi güvenliği tedbirleri de alınarak işlenecek ve yasal saklama süresince veya böyle bir süre öngörülmemişse işleme amacının gerekli kıldığı süre boyunca saklanacak ve işlenecektir. Bu süre sona erdiğinde, kişisel verileriniz silinme, yok edilme ya da anonimleştirme yöntemleri ile Yeşil Vadi Arsa Ofisi’nin veri akışlarından çıkarılacaktır.

 

 1. Kişisel Veriler Hangi Taraflara Aktarılmaktadır?

Toplanan kişisel verileriniz, bu verilerin depolanması veya işbu aydınlatma metninde yer alan hukuka uygun amaçlarla sınırlı olmak üzere; Yeşil Vadi Arsa Ofisi’nin yurtiçinde yer alan iştirakleri ya da bağlı ortaklıkları, Yeşil Vadi Arsa Ofisi ile işbirliği yapan özel kurum ve kuruluşlar ile bu verileri talep etmeye yetkili olan kamu kurum ve kuruluşları ile paylaşılabilecektir"

 

 1. Kişisel Veriler Ne Kadar Süre Saklanmaktadır?

Yeşil Vadi Arsa Ofisi, söz konusu kişisel verileri, işbu aydınlatma metninde belirtilen işleme amaçlarının gerektirdiği süre boyunca ve Kanun’da, sair mevzuatlarda yer alan zamanaşımı sürelerin dikkate alınarak saklanmaktadır. Sürelerin sona ermesi halinde söz konusu veriler Kanun’a uygun olarak silinmektedir veya imha edilmektedir.

 

 1. Veri Sahibi Olarak Haklarınız Nelerdir?

Kanun kapsamında aşağıda yer alan hususlar hakkında bilgi almak için Yeşil Vadi Arsa Ofisi ile her zaman iletişime geçebilirsiniz;

Söz konusu haklarınıza yönelik başvurularınızı Veri Sahibi Başvuru Formu’nu,  noter kanalıyla veya Kişisel Verilerin Korunması Kurulu tarafından belirlenen diğer yöntemler ile gönderebilir veya info@yesilvadiarsaofisi.com.tr adresine iletebilirsiniz. Talebinize en kısa sürede ve kanuna uygun olarak en geç otuz (30) gün içerisinde geri dönüş yapılacaktır. Ancak, işlemin ayrıca bir maliyeti gerektirmesi hâlinde, Yeşil Vadi Arsa Ofisi’nin Kişisel Verileri Koruma Kurulunca belirlenen tarife üzerinden Kanun’a uygun olarak ücret talep etme hakkı saklıdır.

 

Çerezler ile ilgili daha detaylı bilgi almak isteyen ziyaretçilerimizin www.aboutcookies.org (İngilizce) adresini ziyaret etmeleri önerilir. 

Çerez politikamız hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz “Bize Ulaşın” sayfasından yahut yukarıda belirtilen iletişim adresleri aracılığıyla tarafımız ile iletişime geçebilirsiniz.

KAPAT
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz. ANLADIM
Online Randevu
ONLINE RANDEVU